Apie mus

Apie įmonę

Įstaigą „Buhalteris" įsteigta 1993 m. yra viena iš Buhalterinių paslaugų centro atstovų, esame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dirbantis 25 žmonių kolektyvas, teikiantis kompleksines apskaitos ir audito paslaugas (apskaitos vedimas ir tvarkymas, auditas, apskaitos mokymai ir konsultacijos, buhalteriniai ir biuro reikmenys). Įstaigos „Buhalteris“ pradinė misija buvo aprūpinti Respublikos įmones buhalterijoje ir įmonės kanceliarijoje naudojamais dokumentais ir registrais.

Nuo 1993 m. augome ir stiprėjome, išplėtėme siūlomos produkcijos asortimentą ir geografiją. Esame ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kitiems miestams esame atviri per platų didmeninį tinklą.

Įmonės veikla

Šių dienų įstaigos veikla apima ne tik dokumentų gamybą, spaudą, mes siūlome pagrindinių raštinės priemonių pasiūlą. Gaminame ir importuojame antspaudus - apvalius, kampinius, vardinius, įprastinius ir reprezentatyvius, galime pasiūlyti platų priedų spektrą ir tinkamai patarti, ką turint tokį antspaudą, galima naudoti maisto ar medicinos, jūrų ar oro uostų, ar kitų netipinių veiklų atveju. Esame rašymo priemonių iš Indijos LINC atstovas Lietuvoje. Importuojame NR.1 Kinijoje biuro prekių gamintojo DELI produkciją. Taip pat esame vieni iš PRITT produkcijos atstovų Lietuvoje.

Prisiderinant prie verslo poreikių, siūlome verslo dovanų ar įmonės stiliaus atributų, galime pagaminti pagal Jūsų užsakymus.

Biuro reikmenys atsižvelgia į augančios kartos poreikius, mokyklai skirtas prekes.

Asortimentas
Šiuo metu mūsų gaminamas asortimentas - registrai, pažymos, dokumentų blankai yra pavyzdiniai ar laisvos formos, gali būti spausdinami su tam tikros įmonės rekvizitais ar logotipu, PVM sąskaitos-faktūros, CMR blankai, pinigų gavimo/mokėjimo kvitai, kasos pajamų orderiai, sąskaitos ar čekiai maitinimo įstaigoms, kelionės lapai, darbo sutartys ir žiniaraščiai...per pusantro tūkstančio įvairiausių pavadinimų, pritaikytų skirtingoms ūkio sritims: gamybos, prekybos, paslaugų įmonėms, visuomeninio maitinimo įmonėms, degalinių apskaitai, personalo dokumentacija, darbų saugos registrai, sandėlio apskaitos pirminiai ir suvestiniai dokumentai, įvairūs dokumentai ikimokyklinėms įstaigoms ir mokykloms, medicininiai blankai, ūkininkų apskaitai skirti registrai, statybos žurnalai ar supaprastinti žurnalai gyventojams, vykdantiems individualią veiklą ir kt. Kasdieniam dokumentų kaupimui esame pasiruošę pasiūlyti ir mūsų gaminamų bylų dokumentų srautui segti, o taip pat, archyvuoti. Specialias bylas gaminame Notarinėms ar Antstolių kontoroms.
Paslaugos verslui Daugiau
Prisijunk prie Mūsų

Bendrauk, dalinkis ir pirmas sužinok naujienas!