Informacija

Apmokėjimas

 • Atsiimant prekes

  Skubantiems galime pasiūlyti atsiimti prekes pačiam mūsų parduotuvėse, kur galėsite atsiskaityti ne tik grynaisiais pinigais, bet ir banko kortele. Parduotuvių adresus ir kontaktinių telefonų numerius rasite skyrelyje „Kontaktai".

  Taip pat už prekes galėsite susimokėti ne užsakymo metu, bet kurjeriui pristačius prekes.

 • Banko pavedimu

  Turėsite įprastu būdu pervesti apmokėjimą į mūsų nurodytą sąskaitą. Negavus apmokėjimo pavedimo per nurodytą laikotarpį (iki 30 k.d.), užsakymą atšauksime.

  Užsisakę prekes įsidėmėkite savo užsakymo numerį, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą ir nurodytas sąskaitoje - faktūroje. Prekes pristatysime tik gavę Jūsų apmokėjimą.

  Sąskaitos rekvizitai:

  Gavėjas: Ingridos Pūrienės personalinė įstaiga "Buhalteris"
  A/S: LT237044060003092917
  Bankas: SEB bankas
  Įmonės kodas: 133708456
  PVM kodas: LT337084515


  Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį arba išankstinės sąskaitos numerį.

 • Paysera.lt mokėjimo sistema

  Jūs būsite nukreipti į "paysera.lt" integruotą sistemą, kur galėsite atsiskaityti Jums suformuotu pavedimu per savo elektroninę bankininkystę. Tiesiog pasirinksite banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, spausdami ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą.

  Paysera.lt suteikia galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais "Maxima", "Lietuvos spauda" arba "Rkiosk" kasose. Darant užsakymą pasirinkite apmokėjimą per "Paysera.lt" sistemą, kurioje paspausite ant patogios Jums vietos logotipo. Turėsite atsispausdinti specialiai Jums suformuotą kvitą ir jį pateikti kasininkei atsiskaitymo metu.

  Tai saugus ir greitas būdas atsiskaityti už prekes! Jūsų užsakymo apmokėjimą mes gausime per 15 min. Jums nereikės patiems formuoti atsiskaitymo pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių- tai už Jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis, kurios Jus nuves į Jūsų el.bankininkystę, apmokėjimo link.

 • Atsiskaitymas pagal prekių tiekimo sutarties sąlygas

  Šis apmokėjimo būdas skirtas klientams sudariusiems su PĮ "Buhalteris" (biuroreikmenys.lt) prekių tiekimo sutartį

Turite papildomų klausimų? Kilus klausimams ar neradę reikiamos informacijos, kreipkitės į mus. Į Jūsų užklausą bus atsakyta per 1.d.d. Užduoti klausimą
Prisijunk prie Mūsų

Bendrauk, dalinkis ir pirmas sužinok naujienas!