Informacija

Prekių įsigijimas

 • Prekių įsigijimas internetinėje parduotuvėje

  Klientai siekiantys gauti prekes nurodytomis kainomis turi pateikti užsakymus e-parduotuvėje adresu www.biuroreikmenys.lt. Fizinėse parduotuvėse gali būti taikoma kita kainodara ir kitos akcijos, nei kad nurodyta www.biuroreikmenys.lt internetinėje parduotuvėje.

  Kilus klausimams kreipkitės e-paštu eparduotuve@biuroreikmenys.lt.

 • Registracija ir prisijungimas

  Registruotis ir prisijungti prie paskyros galite tiek prieš pradedant apsipirkimą, tiek po to kai susirinkote krepšelį.

  Registruotis galite tiek kaip fizinis asmuo, tiek kaip juridinis.

  Jei nežinote savo pašto kodo - pažymėkite laukelį minuso ženklu, ar kitu tekstu.

  Prisiregistravus gausite patvirtinimo laišką savo nurodytu elektroniniu paštu. Registracija -nefiksuoja pirkimo, todėl toliau turite susirinkti prekes, jei to dar nepadarėte, arba tęsti prekių užsakymo patvirtinimą jei prekes jau susirinkote.

  Klientai, turintys prekėms nuolaidą pagal pasirašytą prekių tiekimo sutartį, savo kainas matys tik prisijungę prie savo paskyros.

  PRISIJUNGIMAS PRIE TURIMOS PASKYROS:

  Suveskit prašomus savo prisijungimo duomenis.

  *Prisijungimui naudotas e-pašto adresas

  *Jūsų paskyros slaptažodis.

  Spauskite "PRISIJUNGTI".

  Jei pamiršote slaptažodį, pasinaudokite slaptažodžio priminimo funkcija paspausdami pele ant teksto po mygtuku "Pamiršote slaptažodį?". Jums bus iškart išsiųstas sugeneruoto slaptažodžio atstatymo laiškas. Jei laiško negavote, patikrinkite savo e-pašto brukalo (ang. SPAM) dėžutę. Jei laiško nėra ir ten, tikėtina, kad tokiu e-paštu nesate užsiregistravę iš viso.
  Laiško pavyzdys:


  PIRKIMAS "SVEČIUI"

  Mūsų svetainėje turite galimybę pirkti ir be registracijos. Toks pirkimas vadinasi "Pirkti kaip svečiui". Perkant svečiui kontaktiniai duomenys turi būti suvesti, tačiau jie nėra išsaugomi mūsų klientų paskyrų bazėje. Duomenys naudojami tik to konkretaus užsakymo apdorojimui.

  Jei norite pirkti įmonei - nepamirškite perkelti pasirinkimo iš "Fizinis asmuo" į "Juridinis asmuo" kuriuos rasite virš laukelio "VARDAS".

  Jei nuspręsite ir dar kartą pirkti - rekomenduojame iš svečio paskyros pereiti į nuolatinio vartotojo paskyrą. Tai padaryti galite tiesiogiai registruodamiesi, arba svečio pirkimo metu paspaudę reikiamą nuorodą gautame laiške su raginimu pereiti į vartotojo paskyra.


 • Prekių rinkimas

  Jei norite į krepšelį įsidėti prekę, pirma nurodykite norimą kiekį ir spauskite mygtuką „Į krepšelį".

  Prekė atsidurs Jūsų "Krepšelyje" viršutiniame  dešiniame šone prie krepšelio ikonos o mygtukas „Į  krepšelį" pasikeis į "varnelės" ikoną.

  Galite koreguoti pageidaujamą kiekį krepšelio viduje, jei persigalvojote. 

  Jei visos pageidaujamos prekės jau surinktos spauskite mygtuką - "Pirkti" mėlyname fone.

  krepselio-vidus

 • Nuolaidos kodų naudojimas

  Nuolaidos kodus dažnai galite gauti, jei prenumeruojate mūsų naujienlaiškį, ar įvairių akcijų metu.

  Taip pat juos galite įsigyti e-parduotuvėje skyriuje "DOVANŲ KUPONAI"

  Jei turite galiojantį nuolaidos kodą, įveskite jį į nuolaidos kodo laukelį ir paspauskite mygtuką "Aktyvuoti". Kai matysite kad kodas aktyvuotas toliau tęskite pirkimą.

 • Pristatymo ir sąskaitos duomenys

  Šiame žingsnyje matysite savo anksčiau įvestus pristatymo adresus. Galite pridėti pristatymo adresų ir daugiau, atnaujinti seną adresą ar jį ištrinti. Šiuos veiksmus galite visada atlikti savo paskyros skydelyje "Mano adresai".

  Jei Jūsų paskyra yra juridinio asmens - Jums įmonės duomenų papildomai suvedinėti nereikia.

  Jei pristatymo adresas skiriasi nuo sąskaitos faktūroje nurodomo adreso - naudokite pasirinkimą "+ Sąskaitos adresas skiriasi nuo pristatymo adreso". 

  Tokiu būdu bus suvesti du adresai, o žalias rėmelis rodo Jūsų pasirinkimą kiekvienu atveju.

  Pvz. Žemiau esančiame pvz. Kliento pristatymo adresas yra Birštonas, bet sąskaitoje bus nurodyti Šakiai.


  Užpildę reikiamus laukus spauskite mėlyną mygtuką "Tęsti".

 • Pristatymo būdai

  NEMOKAMAI atsiimkite mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba užsisakykite pristatymo Jūsų nurodytu adresu paslaugą.

  Visoje Lietuvoje prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje nemokamas, jei užsakyta nemažiau kaip už 58€ su PVM. Neringos miesto klientams pristatymas nepriklausomai nuo krepšelio sumos - 60€ su PVM.

  Jei užsakytų prekių suma yra mažesnė nei 58€, bus taikomas pristatymo mokestis 4.50€ su PVM, kaip pateikto pavyzdžio nuotraukoje apačioje.

  Galimas pristatymas į paštomatus : Omniva, LP Express, DPD Pick up. Konkretaus paštomato aptarnavimo laikas ir kaina gali kisti. Jei nematote paštomato pasirinkimo tikėtina, kad krepšelyje turite prekę, kuri negali būti transportuojama paštomatu. Tokių prekių sąrašą galite rasti čia.

 • Mokėjimo būdų pasirinkimas

  Atsiskaitymas atsiimant prekes:

  Galite atsiskaityti ne tik grynaisiais pinigais, bet ir banko kortele atsiimant prekes iš kurjerio ar pasirinktoje parduotuvėje.

  Atsiskaitymas išankstiniu bankiniu pavedimu:

  Už prekes apmokama banko pavedimu pagal išankstinę sąskaitą faktūrą, kurią gausite su užsakymo patvirtinimo laišku prikabintą PDF formate. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo arba išankstinės sąskaitos numerį.

  Atsiskaitymas elektroninės bankininkystės būdu:

  Per paysera.lt sistemą už prekes galima susimokėti grynais (Parduotuvės "Maxima" kasose, "Lietuvos spauda" ir "Rkiosk" spaudos kioskuose), pavedimu per internetinę bankininkystę. jei susiduriate su sunkumais Paysera.lt portale, raginame atlikti paprastą bankinį pavedimą, pagal užsakymo patvirtinimo laiške prikabintą išankstinę sąskaitą faktūrą.

  Atsiskaitymas pagal prekių tiekimo sutarties sąlygas:

  Šis pasirinkimas skirtas klientams sudariusiems prekių ir paslaugų tiekimo sutartį su PĮ "Buhalteris".

  Pasirinkite vieną iš siūlomų mokėjimo būdų ir spauskite "Apmokėti" tik tuomet kai prieš tai pažymėsite varnelėmis, kad patvirtinote, kad susipažinote ir sutinkate su PĮ "Buhalterio" taisyklėmis. Taip pat sutinkate elektronine forma gauti pirkimo dokumentą, kuris kartu yra garantinis talonas ir nemokamai būti informuotas apie elektroninės parduotuvės vykdomus išskirtinius pasiūlymus, taip pat gauti teisę dalyvauti įvairiose akcijose, loterijose ir projektuose, kurie vykdomi šios įmonės iniciatyva.

 • Patvirtinimas ir išankstinė sąskaita

  Priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo gausite atitinkamo pobūdžio užsakymo patvirtinimo laišką nurodytų elektroniniu laišku. Jūs galite peržiūrėti šio užsakymo informaciją apsilankę el. parduotuvės skyrelyje "Mano užsakymai", kurį rasite skyriuje "Mano paskyra". 

  Jei turite svečio paskyrą, galite savo užsakymą sekti el. parduotuvės skyriuje "Svečio paskyra". 

  Išansktinę sąskaitą faktūrą galėsite atsispausdinti šiame žingsnyje,jei pasirinkote būdą mokėjimas banko pavedimu. Jei Nespėjote atsispausdinti - prikabintą dokumentą rasite užsakymo patvirtinimo laiške.

Turite papildomų klausimų? Kilus klausimams ar neradę reikiamos informacijos, kreipkitės į mus. Į Jūsų užklausą bus atsakyta per 1.d.d. Užduoti klausimą
Prisijunk prie Mūsų

Bendrauk, dalinkis ir pirmas sužinok naujienas!