Informacija

Prekių įsigijimas

 • Prekių įsigijimas internetinėje parduotuvėje

  Klientai siekiantys gauti prekes nurodytomis kainomis turi pateikti užsakymus e-parduotuvėje adresu www.biuroreikmenys.lt. Fizinėse parduotuvėse gali būti taikoma kita kainodara ir kitos akcijos, nei kad nurodyta www.biuroreikmenys.lt internetinėje parduotuvėje.

  Kilus klausimams skambinkite + 370 678 101 86 Internetinės parduotuvės www.biuroreikmenys.lt administratorei.

 • Registracija ir prisijungimas

  • Registruotis ir prisijungti prie paskyros galite tiek prieš pradedant apsipirkimą, tiek po to kai susirinkote krepšelį.
  • Registruotis galite tiek kaip fizinis asmuo, tiek kaip juridinis.
  • Jei nežinote savo pašto kodo -pažymėkite laukelį minuso ženklu, ar kitu tekstu.
  • Prisiregistravus gausite patvirtinimo laišką savo nurodytu elektroniniu paštu. Registracija -nefiksuoja pirkimo, todėl toliau turite susirinkti prekes, jei to dar nepadarėte, arba tęsti prekių užsakymo patvirtinimą jei prekes jau susirinkote.
  • Klientai, turintys prekėms nuolaidą pagal pasirašytą prekių tiekimo sutartį, savo kainas matys tik prisijungę prie savo paskyros.

 • Prekių rinkimas

  Jei norite į krepšelį įsidėti prekę, pirma nurodykite norimą kiekį ir spauskite mygtuką „Į krepšelį".

  Prekė atsidurs Jūsų "Krepšelyje" viršutiniame  dešiniame šone prie krepšelio ikonos o mygtukas „Į  krepšelį" pasikeis į "varnelės" ikoną.

  Galite koreguoti pageidaujamą kiekį krepšelio viduje, jei persigalvojote. 

  Jei visos pageidaujamos prekės jau surinktos spauskite mygtuką - "Pirkti" mėlyname fone.

  krepselio-vidus

 • Užsakymo informacija, nuolaidos

  Galite koreguoti pageidaujamą prekių kiekį krepšelio viduje, jei persigalvojote. 

  Jei turite galiojantį nuolaidos kodą, įveskite jį į nuolaidos kodo laukelį ir paspauskite mygtuką "Aktyvuoti".

  Jei visos pageidaujamos prekės jau surinktos spauskite mygtuką - "Pirkti" mėlyname fone.

 • Pristatymo duomenys

  Šiame žingsnyje matysite savo anksčiau įvestus pristatymo adresus. Galite pridėti pristatymo adresų ir daugiau, atnaujinti seną adresą ar jį ištrinti. Šiuos veiksmus galite visada atlikti savo paskyros skydelyje "Mano adresai".

  Jei pristatymo adresas skiriasi nuo sąskaitos faktūroje nurodomo adreso - naudokite pasirinkimą "+ Sąskaitos adresas skiriasi nuo pristatymo adreso". 
  Užpildę reikiamus laukus spauskite mėlyną mygtuką "Tęsti".

 • Pristatymo būdas

  NEMOKAMAI atsiimkite mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba užsisakykite pristatymo Jūsų nurodytu adresu paslaugą.

  Visoje Lietuvoje prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje nemokamas, jei užsakyta nemažiau kaip už 58€ su PVM. Neringos miesto klientams pristatymas nepriklausomai nuo krepšelio sumos - 18€ su PVM.
  Jei užsakytų prekių suma yra mažesnė nei 58€, bus taikomas prisatymo mokestis 4.5€ su PVM, kaip pateikto pavyzdžio nuotraukoje apačioje.

 • Mokėjimo būdų pasirinkimas

  Pasirinkite vieną iš siūlomų mokėjimo būdų ir spauskite "Apmokėti" tik tuomet kai prieš tai pažymėsite varnelėmis, kad patvirtinote, kad susipažinote ir sutinkate su PĮ "Buhalterio" taisyklėmis. Taip pat sutinkate elektronine forma gauti pirkimo dokumentą, kuris kartu yra garantinis talonas irnemokamai būti informuotas apie elektroninės parduotuvės vykdomus išskirtinius pasiūlymus, taip pat gauti teisę dalyvauti įvairiose akcijose, loterijose ir projektuose, kurie vykdomi šios įmonės iniciatyva.

 • Patvirtinimas ir išankstinė sąskaita

  Priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo gausite atitinkamo pobūdžio užsakymo patvirtinimo laišką nurodytų elektroniniu laišku. Jūs galite peržiūrėti šio užsakymo informaciją apsilankę el. parduotuvės skyrelyje "Mano užsakymai", kurį rasite skyriuje "Mano paskyra". 

  Jei turite svečio paskyrą, galite savo užsakymą sekti el. parduotuvės skyriuje "Svečio paskyra". 

  Išansktinę sąskaitą faktūrą galėsite atsispausdinti šiame žingsnyje,jei pasirinkote būdą mokėjimas banko pavedimu. Jei Nespėjote atsispausdinti - prikabintą dokumentą rasite užsakymo patvirtinimo laiške.

Turite papildomų klausimų? Kilus klausimams ar neradę reikiamos informacijos, kreipkitės į mus. Į Jūsų užklausą bus atsakyta per 1.d.d. Užduoti klausimą
Prisijunk prie Mūsų

Bendrauk, dalinkis ir pirmas sužinok naujienas!