Dovanų kuponas

Dovanų kuponas

Dovanų kuponų taisyklės

PĮ „Buhalteris“ – www.biuroreikmenys.lt internetinės parduotuvės dovanų kupono gavėjas gali rinktis iš plataus prekių asortimento. Šiuo metu turime tik internetinius dovanų kuponus.

INTERNETINIS DOVANŲ KUPONAS

www.biuroreikmenys.lt internetinėje parduotuvėje galima įsigyti dviejų dizainų elektroninių dovanų kuponų už 15 €, 30 €, 50 €. Jei kliento netenkina nei viena suma, galima kreiptis el.paštu eparduotuve@biuroreikmenys.lt dėl personalizuoto specialaus kupono pirkimo pagal pageidavimus.

Klientai atlikę mokėjimą už dovanų kuponą jį gauna užsakymo metu nurodytu elektroninio pašto adresu, PDF formatu. Gautas dovanų kuponas, turi unikalų kodą, kurį suvedus pirkimo metu bus pritaikyta atitinkamos sumos nuolaida. Internetinėje parduotuvėje vienu pirkimu galima panaudoti tik vieną unikalų kodą.

Vieta, kur reikia suvesti dovanų kupono unikalų kodą:


Taisyklės:

Su dovanų kuponu galima atsiskaityti už bet kurią https://biuroreikmenys.lt/ prekę.

Jeigu užsakymo suma viršija kupone nurodytą sumą, skirtumą apmoka klientas.

Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas ir negrąžinamas.

Klientas turi teisę grąžinti prekes, už kurias buvo atsiskaityta dovanų kuponu, tačiau kupono vertė nėra išgryninama. Grąžinamas yra dovanų kuponas (jo galiojimas pratęsiamas dar 3 mėnesiams nuo grąžinimo dienos) ir priemoka (jeigu ji buvo sumokėta).

Jeigu užsakymo suma nesiekia kupone nurodytos sumos – skirtumas nėra grąžinamas.

Panaudojant dovanų kuponą, įsigyjamoms prekėms yra taikomos tuo metu vykstančios nuolaidos.

Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo išdavimo datos. Pasibaigus galiojimo laikui ir laiku nepratęsus, pinigai nėra grąžinami.

Dovanų kuponus rasite čia