Informacija

D.U.K

 • Kokią funkciją atlieka mygtukas "Pridėti prie mėgstamiausių" ?

  Tai funkcionalumas, leidžiantis prisidėti Jums patinkančią prekę į specialų sąrašą, kurį visada rasite prisijungę prie savo biuroreikmenys.lt paskyros skydelio "Mėgstamos prekės". 
  Tokiu būdu galėsite paprasčiau rasti prekę, kurią norėtumėte įsigyti artimiausioje ateityje.
  Norėdami pridėti Jums patinkančią prekę į savo Mėgstamas prekes" - tiesiog paspauskite ant širdelės formos ženkliuko, kurį rasite konkrečios prekės puslapyje.

 • Ar Jūsų prekių kainos yra su PVM?

  Taip, visų prekių kainos mūsų parduotuvėje nurodytos su PVM.

 • Kur www.biuroreikmenys.lt pristato prekes?

  Mes pristatome prekes visoje Lietuvoje.

 • Ar galima sumokėti už prekę vienam asmeniui, o prekę pristatyti kitam?

  Taip. Jums reiktų pakeisti pirkinių krepšelio gavėjo duomenis: skiltyje "Pristatymo duomenys" - "Gavėjas" ir dešinėje pusėje - "Keisti duomenis" įveskite naujo asmens duomenis.

 • Kada jūs pamatote mano užsakymą?

  Jūsų užsakymą pamatome, kai paspaudžiate mygtuką „Apmokėti".

 • Per kiek laiko pristatote prekes?

  Numatomas prekių pristatymo laikas nurodytas skiltyje Prekių pristatymas.

 • Kada pradedate vykdyti užsakymą?

  Tik gavę Jūsų apmokėjimą galime pradėti vykdyti užsakymą. Jei prekes atsiimsite patys, Jums bus pranešta Jūsų nurodytu telefonu kai prekės bus paruoštos.

 • Kaip gauti sąskaitą-faktūrą už pirktas prekes?

  Išankstinę sąskaitą faktūrą, atsiųsime Jums Jūsų užsakyme nurodytu el. pašto adresu, iškart kai Jūsų užsakymas bus priimtas elektroninės parduotuvės sitemoje. PVM sąskaitą faktūrą gausite kartu su prekėmis.

 • Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

  Taip. Užsakymą atšauksite iškart, kai tik pranešite mums el. paštu eparduotuve@biuroreikmenys.lt arba bet kuriuo numeriu iš skilties "Kontaktai". Nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio.

 • Kaip susigrąžinti pinigus už grąžintą prekę?

  Prekę gražinus mums, sumokėtus pinigus Jums pervesime per 14 darbo dienų. Mums reikės Jūsų sąskaitos numerio, vardo bei pavardės ir užsakymo numerio. Daugiau apie prekių gražinimą skaitykite čia. Informuojame, kad pinigai už grąžintas prekes pervedami į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Grynaisiais pinigais ar naudojantis kurjerio paslaugomis galimybės grąžinti pinigus nėra.

Turite papildomų klausimų? Kilus klausimams ar neradę reikiamos informacijos, kreipkitės į mus. Į Jūsų užklausą bus atsakyta per 1.d.d. Užduoti klausimą
Prisijunk prie Mūsų

Bendrauk, dalinkis ir pirmas sužinok naujienas!