Informacija

Prekių grąžinimas

 • Prekių grąžinimo sąlygos

  Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo - pardavimo sutarties, sudarytos su internetine parduotuve www.biuroreikmenys.lt, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu eparduotuve@biuroreikmenys.lt, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos.

  Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  -grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

  - prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

  - prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

  -grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

  - grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą;

  Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų. Tuo atveju, kai grąžinamas vyksta ne dėl prekės  gamintojo broko ar pardavėjo kaltės , Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos t.y prekių transportavimas;

  Nekeičiamos ir negrąžinamos kokybiškos prekės, kurios atvežtos ir parduotos pagal specialius užsakymus.

  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.


  Pinigai negrąžinami ir prekė nekeičiama jei pirkote šias prekes:

  *parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus;

  *fotografijos ir kinematografijos prekes;

  *spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius;

  *audinius;

  *kūdikių drabužėlius;

  *elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus;

  *laikrodžius;

  *muzikos instrumentus;

  *baldus, šviestuvus;

  *žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir žvejybos reikmenis;

  *pagal individualų užsakymą pagamintos prekės, leidiniai, greitai gendančios prekės ir kt.

  Norėdamas grąžinti prekę (-es) Pirkėjas turi susisiekti su Pardavėju dėl prekių grąžinimo akto užpildymo. Prašymo formą suteikti gali artimiausia PĮ "Buhalterio" parduotuvė arba e-paštu eparduotuve@biuroreikmenys.lt

  Pinigai už grąžintas prekes grąžinami tik banko pervedimu į mokėtojo banko sąskaitą nurodytą prašyme grąžinti pinigus/permoką. Pinigai už prekės siuntimą grąžinami tik kai pirkėjas gauna ne tą prekę  kurią užsakinėjo ,ar prekė būna brokuota.

  Siuntos neatsiėmus iš paštomato per 5 d.d.,  siunta grįžta siuntėjui ir pinigai už transportavimo paštomatu paslaugą negrąžinami. Tokiu atveju prašome kreiptis eparduotuve@biuroreikmenys.lt dėl tolimesnio užsakymo vykdymo.

   Kilus ginčams, pirkėjas gali kreiptis į elektroninio ginčų sprendimo platformą: http://ec.europa.eu/odr/.


  Jeigu Pirkėjas yra fizinis asmuo, Pirkėjas turi teisę raštu pareikšti pretenzijas Pardavėjui dėl jo teisių ir/ar teisėtų interesų pažeidimo. Pardavėjui visiškai ar iš dalies netenkinus Pirkėjo pretenzijoje nustatytų Pirkėjo reikalavimų, Pirkėjas turi teisę kreiptis į valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą:

  Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba

  Juridinio asmens kodas: 188770044

  Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius

  http://www.vvtat.lt/

  Jeigu Pirkėjas yra juridinis asmuo, Pirkėjas turi teisę pareikšti pretenzijas dėl Prekių paslėptų trūkumų per 5 (penkias) dienas nuo Prekių perdavimo Pirkėjui dienos.

  Jeigu garantinio termino laikotarpiu paaiškėja, kad prekė neatitinka kokybės reikalavimų, trūkumai nėra netinkamo Prekės sandėliavimo, laikymo, eksponavimo ar naudojimo pasekmė ir Pirkėjas apie tokius trūkumus pranešė Pardavėjui nedelsiant jiems paaiškėjus, Pardavėjas savo nuožiūra arba pašalina trūkumus, arba, jeigu trūkumų neįmanoma pašalinti, pakeičia Prekę nauja Preke.

 • Prekių garantija

  Visoms prekėms suteikiama tokios trukmės garantija, kurią suteikia gamintojas arba reglamentuoja LR įstatymai.

  Garantinis remontas atliekamas Pardavėjo patalpose. Prekę garantiniam remontui atlikti pristato Pirkėjas. 

  Garantinio taisymo laikas yra iki 30 dienų skaičiuojant nuo to kai netinkamos kokybės prekės gaunamos į garantinį serviso skyrių.

  Garantija neteikiama personalizuotoms, lazeriu graviruotoms prekėms.

  Dėl garantinio remonto atlikimo Pirkėjas turi kreiptis į PĮ "Buhalteris" parduotuvę, kurioje įsigijo prekes arba info@biuroreikmenys.lt. 

Turite papildomų klausimų? Kilus klausimams ar neradę reikiamos informacijos, kreipkitės į mus. Į Jūsų užklausą bus atsakyta per 1.d.d. Užduoti klausimą
Prisijunk prie Mūsų

Bendrauk, dalinkis ir pirmas sužinok naujienas!