Informacija

Prekių grąžinimas

 • Prekių grąžinimo sąlygos

  Jei užsakytos prekės Jūsų netenkina ar netinka naudojimui, per 14 dienų nuo užsakymo galite jas grąžinti.
  Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui kokybiškas, neišpakuotas, nepakitusios prekinės išvaizdos ir nepakitusių savybių, nepasibaigusio ar ne besibaigiančio galiojimo Prekes. Kartu turi būti pateikiami visi prekės pirkimo dokumentai.
  Nekeičiamos ir negrąžinamos kokybiškos prekės, atvežtos ir parduotos pagal specialius užsakymus.

  Jeigu Pirkėjas yra fizinis asmuo, Pirkėjas turi teisę raštu pareikšti pretenzijas Pardavėjui dėl jo teisių ir/ar teisėtų interesų pažeidimo. Pardavėjui visiškai ar iš dalies netenkinus Pirkėjo pretenzijoje nustatytų Pirkėjo reikalavimų, Pirkėjas turi teisę kreiptis į valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą:

  Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba

  Juridinio asmens kodas: 188770044

  Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius

  http://www.vvtat.lt/

  Jeigu Pirkėjas yra juridinis asmuo, Pirkėjas turi teisę pareikšti pretenzijas dėl Prekių paslėptų trūkumų per 5 (penkias) dienas nuo Prekių perdavimo Pirkėjui dienos.

  Jeigu garantinio termino laikotarpiu paaiškėja, kad prekė neatitinka kokybės reikalavimų, trūkumai nėra netinkamo Prekės sandėliavimo, laikymo, eksponavimo ar naudojimo pasekmė ir Pirkėjas apie tokius trūkumus pranešė Pardavėjui nedelsiant jiems paaiškėjus, Pardavėjas savo nuožiūra arba pašalina trūkumus, arba, jeigu trūkumų neįmanoma pašalinti, pakeičia Prekę nauja Preke.

  Garantinis remontas atliekamas Pardavėjo patalpose. Prekę garantiniam remontui atlikti pristato Pirkėjas. 

  Garantinio taisymo laikas yra iki 30 dienų skaičiuojant nuo to kai netinkamos kokybės prekės gaunamos į garantinį serviso skyrių.

  Dėl garantinio remonto atlikimo Pirkėjas turi kreiptis į PĮ "Buhalteris" parduotuvę, kurioje įsigijo prekes arba info@biuroreikmenys.lt. 

  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. 
  Pinigai negrąžinami ir prekė nekeičiama jei pirkote šias prekes:

  *parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus;

  *fotografijos ir kinematografijos prekes;

  *spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius;

  *audinius;

  *kūdikių drabužėlius;

  *elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus;

  *laikrodžius;

  *muzikos instrumentus;

  *baldus, šviestuvus;

  *žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir žvejybos reikmenis;

  *pagal individualų užsakymą pagamintos prekės, leidiniai, greitai gendančios prekės ir kt.

 • Prekių garantija

  Visoms prekėms suteikiama tokios trukmės garantija, kurią suteikia gamintojas arba reglamentuoja LR įstatymai.

Turite papildomų klausimų? Kilus klausimams ar neradę reikiamos informacijos, kreipkitės į mus. Į Jūsų užklausą bus atsakyta per 1.d.d. Užduoti klausimą
Prisijunk prie Mūsų

Bendrauk, dalinkis ir pirmas sužinok naujienas!