Informacija

Prekių pristatymas

 • Prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėje

  Surinkę prekių užsakymą pasirinkite pristatymo būdą "Atsiimsiu pats Jūsų parduotuvėje" . Šiuo atveju - paskambiname asmeniškai klientui, arba informuojame SMS, kai prekės yra paruoštos. (1-2 darbo dienos).

 • Prekių pristatymas į namus/ofisą

  Visoje Lietuvoje prekių pristatymas NEMOKAMAS, jei užsakyta nemažiau kaip už 58 Eur. Neringos miesto klientams pristatymas nurodytu adresu ,nepriklausomai nuo sumos - 18 Eur.

  Jei užsakytų prekių suma mažesnė nei 58 Eur, taikomas papildomas pristatymo mokestis - 4.50Eur.

  Užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas nuo Jūsų apmokėjimo gavimo, jei užsakoma iki 14-tos val. Pardavėjas įsipareigoja užsakymą išsiųsti nurodytu laikotarpiu, tačiau atvykimo nurodytu adresu laiką kontroliuoja pristatymo paslaugos tiekėjas Venipak. Kontroliuoti pristatymo laiką galite susisiekę gautoje SMS žinutėje Jus aptarnaujančio kurjerio telefono numeriu.

  Specialių užsakymų (antspaudų, spaudos ir graviravimo) pristatymo terminai derinami individualiai. Apytikslai trunka 2-14d.

 • Prekių pristatymas į paštomatą

  Klientai gali pasirinkti pristatymą į artimiausią DPD, Omniva ar LP Express paštomatą. 

  Paštomato tikslų adresą pasirinkti galėsite pažymėję pageidaujamą paslaugos tiekėją pvz. DPD, Omniva ar LP Express.

  Pardavėjas neatsako ir negali įtakoti siuntos pristatymo laiko iki Jūsų paštomato. Pardavėjas įsipareigoja užsakymą išsiųsti per 2-3 d.d., tačiau atvykimo į pasirinktą paštomatą laiką kontroliuoja paštomato paslaugos tiekėjas. Jei norite sužinoti savo siuntos numerį, galite kreiptis e-paštu eparduotuve@biuroreikmenys.lt. Gavus siuntos numerį, toliau galėsite bendrauti su pasirinkto paštomato paslaugos tiekėju esant siuntos vėlavimui, ar siekiant pakeisti duomenis.

  Klientai perkantys paštomatu neturi galimybės atsiskaityti vietoje grynais ar kortele, todėl siunta siunčiama tik po gauto išankstinio apmokėjimo.

  Siuntos neatsiėmus iš paštomato per 5 d.d.,  siunta grįžta siuntėjui ir pinigai už transportavimo paštomatu paslaugą negrąžinami. Tokiu atveju prašome kreiptis eparduotuve@biuroreikmenys.lt dėl tolimesnio užsakymo vykdymo. 

  Pasirinkęs pristatymą paštomatu, klientas sutinka, kad jo duomenys bus perduoti paštomato paslaugos tiekėjui užsakymo vykdymui.

  Paštomato paslauga negali naudotis klientai perkantys prekes iš šių prekių kategorijų:

  Kuprinės

  Biuro popierius

  Vokai

  Popierius A1, A2

  Portfeliai, rankinės

  Sportinės taurės

  Kamštinės lentos

  Magnetinės lentos, stovai

  Kreidinės lentos, stovai

  Stalo patiesalai, kilimėliai

  Laminavimas, rišimas

  Dokumentų naikikliai, pjaustyklės

  Valymo priemonės

  Higienos ir valymo reikmenys

  Popieriniai rankšluosčiai

  Tualetinis popierius

  Šiukšlių dėžės ir maišeliai

  Siuntėjas įvertindamas bendrą siuntos dydį, net tuo atveju jei prekės nėra draudžiamame sąraše, gali pasiūlyti siuntos pristatymo alternatyvą.
  Visoje Lietuvoje prekių pristatymas NEMOKAMAS, jei užsakyta nemažiau kaip už 58 Eur su PVM. Neringos miesto klientams gali rinktis tik paslaugą teikiantį paštomato paslaugos tiekėją t.y Omnivą.

Turite papildomų klausimų? Kilus klausimams ar neradę reikiamos informacijos, kreipkitės į mus. Į Jūsų užklausą bus atsakyta per 1.d.d. Užduoti klausimą
Prisijunk prie Mūsų

Bendrauk, dalinkis ir gauk naujienas!